شیشه رنگی چیست و چه کاربردهایی دارد؟

از زمان پیدایش شیشه تاکنون به صورت‌های بسیار مختلفی از آن استفاده می‌کنند. به گونه‌ای که گاهی اوقات از آن به عنوان محافظ یا نگهدارنده یک وسیله و گاهی نیز به عنوان تزئین یا جذاب‌تر کردن یک محیط مورد استفاده قرار می‌گیرد. خلق شیشه رنگی انقلابی در صنعت شیشه بود. چرا که میزان استفاده از آن به صورت قابل توجهی در موارد گوناگون بالا برد. شیشه رنگی ابتدا در معماری و ساخت بناها مورد توجه قرار گرفت

شیشه رنگی سنتی و کاربردهای آن چگونه است؟

شیشه های رنگی از سال ها قبل تاکنون تاثیر به سزایی در زیبایی و جذابیت معماری ساختمان‌ها داشته اند.

مزایای پارتیشن شیشه‌ای چیست؟

یکی از بهترین روش ها برای قسمت بندی فضا بدون آن که کوچک تر به نظر برسد یا نور فضا کم شود استفاده از پارتیشن های شیشه ای است.

دیوار شیشه رنگی، مزایا، کاربردها و قیمت

دیوار شیشه رنگی دارای مزایا و کاربردهای بسیار مختلفی بوده که به صورت‌های متنوعی می‌توان از آن برای جذاب‌تر کردن دکوراسیون داخلی خانه استفاده کرد.

نکات مهم نمای شیشه ای

برای داشتن ویلایی مجلل، با نمایی زیبا و خاص، نمای شیشه ای بهترین و مناسب ترین انتخاب است. علاوه برظاهر زیبا، شیشه های نما امروزه بسیار کاربردی هستند.

همه چیز درباره شیشه سند بلاست

امروزه استفاده از شیشه های مات که همان شیشه های سندبلاست هستند بسیار رایج شده است. زیبایی و طراحی متنوع این شیشه ها آن ها را محبوب کرده اند.

آنچه قبل از خرید پنجره دوجداره باید بدانیم !

از قدیم‌الایام تاکنون همواره پنجره‌ها بخش مهمی از ساختار یک ساختمان را تشکیل داده‌اند. پنجره علاوه بر تامین نور و رد و بدل کردن هوای داخل محیط، نقش زیادی نیز در زیبایی ساختمان دارد.

چرا شیشه سکوریت؟

شیشه سکوریت وقتی مورد استفاده قرار می‌گیرد که استحکام، مقاومت در مقابل تغییرات دمایی و ایمنی از اهمیت بالایی برخوردار باشد.

آیا هندریل شیشه ایی یا حفاظ شیشه ایی برای شما مناسب است؟

اکنون شیشه یک روش رایج برای تأمین امنیت و البته زیبایی ظاهری منازل است.

درباره کابین دوش شیشه ای

شاید به ظاهر این مایه‌ی حیات نیاید ولی دردسرهای بزرگی را روی شیشه‌ها ایجاد می‌کند که تمیز کردن آن خستگی‌های زیادی را برای ما دارد.

نقش شیشه های رنگی در دکوراسیون

در این بین استفاده از شیشه‌های رنگی در طرح‌ها و نقش‌های متفاوت یکی از ویژگی‌های اصلی معماری ایرانی از گذشته‌های دور بوده است.

مشتریان ما